22 лютого відбулось засідання Технічного комітету ТК 307 «Автомобільні дороги і транспортні споруди» на якому були розглянуті проекти нормативних документів, розроблених Національним транспортним університетом (НТУ) та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом (ХНАДУ).

Канін О.П. – канд.техн.наук, професор кафедри транспортного будівництва та управління майном НТУ, представив другі редакції проектів ДСТУ ХХХХ:201Х «Автомобільні дороги. Рівні обслуговування при експлуатаційному утриманні» та ДСТУ ХХХХ:201Х «Настанова з обґрунтування рівнів обслуговування при експлуатаційному утриманні автомобільних доріг». Ці документи є абсолютно новими розробками, необхідність яких полягала у забезпеченні виконання законодавчого положення про довгострокові (до семи років) договори (контракти) про утримання автомобільних доріг загального користування за принципом забезпечення їх експлуатаційного стану. Впровадження цих проектів сприятиме покращенню експлуатаційного стану автомобільних доріг, підвищенню безпеки та комфорту дорожнього руху.

Доцент кафедри будівництва і експлуатації автомобільних доріг ХНАДУ, канд.техн.наук – Чугуєнко С.А. представив на розгляд другу редакцію проекту
ДСТУ ХХХХ:201Х «Асфальтобетонні суміші та асфальтобетон дорожні на основі бітумів, модифікованих полімерами. Технічні умови». Цей стандарт установлює вимоги до асфальтобетонних сумішей та асфальтобетонів на основі бітумів дорожніх, модифікованих полімерами, що використовують для влаштування шарів дорожнього одягу під час будівництва та ремонтів автомобільних доріг.

%d блогерам подобається це: